Biblioteka

W weekendy

  • 10-11 lutego
  • 17-18 lutego

Uczelnia będzie nieczynna. Życzymy wszystkim udanych ferii zimowych :)

 

ul. Robocza 4, pokój 4 (parter)

61-538 Poznań

 

Godziny otwarcia:

  • w poniedziałki Uczelnia jest nieczynna
  • wtorek-sobota 8.00-16.00
  • niedziela 8.00-13.00

 

Kontakt:

 

 

Jak wypożyczyć książkę?

Spis wszystkich dostępnych pozycji znajduje się w katalogu on-line.

Książki, które można wypożyczyć z Biblioteki oznaczone są w sygnaturze literką "b".

Część z 21 tys. woluminów znajduje się w magazynie, dlatego też prosimy o zamówienie książek z wyprzedzeniem drogą mailową (biblioteka@wszib.com.pl)

 

Zasady wypożyczania książek

Książki z Biblioteki udostępniane są Studentom i Wykładowcom na okres do 2 miesięcy. Terminy zwrotu książek wypożyczonych do domu, można również przedłużyć mailowo o kolejny miesiąc - w sumie książka z wypożyczalni może być na koncie czytelnika do 3 miesięcy. 

Niektóre książki udostępniane są tylko na miejscu w Czytelni, za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej. Można je również wypożyczyć ale tylko od niedzieli do najbliższego piątku (max. 5 dni).

 

Wydawnictwo

Wydawnictwo Forum Naukowe powstało aby opracowywać podręczniki dla Studentów WSZiP w Poznaniu oraz umożliwić swoim Wykładowcom publikację wyników badań naukowych w wydawanych od 1996 r. periorykach naukowych. Początkowo były to "Zeszyty Naukowe", a od 2001 r. "Forum Naukowe".

Wśród około 200 wydanych publikacji są także zbiory pokonferencyjne oraz księgi jubileuszowe poświęcone wybitnym profesorom związanym z naszą Uczelnią.

Wszystkie pozycje dostępne są w Bibliotece i Czytelni WSZiP, a także na regałach bookcrossingowych w naszej Uczelni.