Wykładowcy Administracja

prof. WSZiP dr Magdalena Mazik-Gorzelańczyk

Doktor nauk społecznych w zakresie nauk o polityce. Po studiach została koordynatorką projektów międzynarodowych w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży „Mikuszewo”. Do dnia dzisiejszego pozostaje na stanowiskach kierowniczych zarządzając dużymi projektami międzynarodowymi.

 

Czytaj więcej

 

 

 


dr Jacek Matarewicz

Jest Adwokatem i Doradcą Podatkowym. Specjalizuje się w podatku od towarów i usług (VAT) oraz akcyzie i cłach. Doradza podmiotom z wielu sektorów gospodarki, w szczególności z branży motoryzacyjnej, nieruchomościowej, deweloperskiej, finansowej oraz energetycznej.

 

Czytaj więcej

 

 

 


prof. WSZiP dr Małgorzata Ratajczak

Doktor nauk prawnych w zakresie prawa, adiunkt i profesor Wyższej Szkoły Zarządzania i Psychologii w Poznaniu, doświadczony dydaktyk. Przedmiotem jej zainteresowań naukowych jest prawo finansowe (a w szczególności prawo finansów publicznych), prawo administracyjne oraz prawie pomocy społecznej. 

 

Czytaj więcej

 

 

 

 


Beata Dranikowska

Psycholog, ekonomista, dyplomowany trener i konsultant biznesowy, coach z międzynarodowym certyfikatem International Coach Federation PCC (Professional Certified Coach), praktyk biznesu z doświadczeniem menedżerskim. Daje jakość i rozwiązania w oparciu o autentyczne potrzeby ludzi i oczekiwaną w organizacji zmianę. Pracuje z pasją i zaangażowaniem.

 

Czytaj więcej

 

       

 

 


piotrpietrzak.png

Piotr Pietrzak

Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tytuł magistra prawa i administracji uzyskał broniąc pracy magisterskiej związanej tematycznie z prawem pracy. Praktyk prawa pracy, od około 20 lat związany zawodowo z nadzorem przestrzegania przepisów prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Czytaj więcej