Beata Dranikowska

 

Ukończyła zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w biznesie w obszarze marketingu, PR, komunikacji i wsparcia sprzedaży (ponad 8 lat pracowała jako Communication Manager 
w międzynarodowej sieci handlowej). 
Z branżą edukacyjną związana jest od ponad 20 lat. Prowadzi zajęcia dla studentów psychologii 
i doradztwa zawodowego na Uniwersytecie im. Aama Mickeiwicza, Uniwersytecie WSB Merito, Uniwesrystecie Humansitycznospołecznym SWPS i Collegiun da Vinci. Bierze udział w międzynarodowych projektach edukacyjnych związanych ze szkolnictwem wyższym – pracowała m.in. we Włoszech, Gruzji, w Kenii i na Islandii.
Aktualnie właścicielka grupy szkoleniowej działającej pod marką BSOLUTIONS. Ukończyła roczną Szkołę Trenerów Biznesu, posiada międzynarodowy certyfikat II stopnia Professional Certified Coach International Coach Federation. Doświadczenie zdobywała pracując jako trener i coach wewnętrzny oraz  konsultant biznesowy, współpracowała też z firmami szkoleniowymi oraz pracowniami psychologicznymi. Jest autorką programów doradczych i szkoleniowych dla firm z różnych branż oraz organizacji społecznych.
Zajmuje się głownie psychologią zarządzania. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń biznesowych oraz szkoleń rozwojowych z przywództwa i umiejętności menedżerskich. Wspiera zespoły w zakresie usprawnień związanych ze współpracą, komunikacją, efektywnością i organizacją pracy. Prowadzi warsztaty strategiczne dla Zarządów i wspiera działy HR w projektowaniu rozwiązań rozwojowych i talentowych. 
Interesuje się również psychologią pozytywną i realizuje autorskie warsztaty na temat pracy 
z nastrojem, energią, motywacją i zdrowym optymizmem w biznesie. Specjalizuje się w temacie wypalenia zawodowego i well-being w organizacjach.