Tytuł Wykładowcy Przyjaznego Studentom r.a. 2017/2018 przyznany!

Body: 

Drodzy Studenci!

Serdecznie dziękujemy za Wasze opinie podczas badania poziomu zadowolenia z pracy Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, które przeprowadzono w lutym i marcu 2018 r.

Dla przypomnienia, pytaliśmy o Wasze zdanie na temat Wykładowców i prowadzonych przez nich zajęć, pracy Dziekanatu, Centrum Obsługi Studenta, Biblioteki i Bistro Kwirlejka.

Jak wiecie, była to już kolejna edycja badania i mamy nadzieję, że dostrzegacie zmiany, które wprowadzamy. W ostatnim czasie m. in. przeniśliśmy Bistro do większego lokalu i zamontowaliśmy nowe automaty vendingowe z możliwością płatności kartą :) Jednocześnie zapewniamy, że nie spoczywamy na laurach i dalej mocno popracujemy nad sprawnością działania poszczególnych działów, a Panie z Dziekanatu, Centrum Obsługi Studenta, Biblioteki i Bistro bardzo dziękują za miłe słowa i wysokie oceny :)

Z przyjemnością przedstawiamy także wybrane opinie na temat najlepiej ocenianych Wykładowców, którzy zostali wyróżnieni przez Władze Uczelni na podstawie Waszych głosów :)

 

Obraz: