Szlachetna Paczka

Body: 

Drodzy Darczyńcy,

cieszymy się, że razem zmieniamy świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteśmy częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem WLP-1413-589957), chciał przekazać kilka słów od siebie.

 

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki:

Zwykłe słowo "dziękuje" to za mało - tak stwierdziła Pani Maria. Kobieta najchętniej podziękowałaby kwiatami, wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia paczki. Podczas rozpakowywania prezentów towarzyszyły nam momenty ogromnej radości i niezliczone chwile wzruszeń, podczas których tuliłam się z Panią Marią. W podarowanym płaszczu kobieta wyglądała jak prawdziwa dama, a wieszak od razu został przez nas sprawdzony przez nasze kurtki i nowy płaszcz. Pani Maria zaglądając do kolejnych paczek chwytała się za głowę i nie wierzyła własnym oczom. Wielkim zaskoczeniem była dla niej mała choineczka, która została od razu ustawiona na stoliku. Podarowany węgiel już był używany przez kobietę, mówiła, że jest bardzo dobrej jakości. Tona węgla to bardzo wiele na okres zimowy. Pani Maria przez 85 lat nie zaznała tyle radości i dobroci od ludzi co podczas projektu. Teraz Pani Maria chce myśleć tylko o tym co dobre, a otrzymane dary sprawiły, że w domu zagościła radość i ciepło ;)

 

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Słowa nie oddadzą tego, jak bardzo jestem wdzięczna za przygotowanie tak wspaniałej paczki. Wszystko było świetnie zorganizowane, spakowane. Niesamowitą niespodzianką dla mnie był wieszak - dziękuję za poświecenie czasu;) Mam nadzieję, że podarowana radość, wróci do Państwa. Wesołych Świąt!

 

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Przekazuję wirtualny bukiet kwiatów w podziękowaniu.

 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję i zapraszamy do udziały przy kolejnych Świętach Bożego Narodzenia!

 

 

Obraz: