PMPIADA 2018

Body: 

PMPIADA to jedyne tego typu, dwudniowe wydarzenie w Polsce, zrzeszające najlepszych Project Managerów w naszym kraju. Promuje ideę zarządzania projektami w profesjonalny sposób, zgodnie z zestawem praktyk zebranych w PMBOK Guide.

Wydarzenie to ma charakter edukacyjny, integruje i bawi, a przede wszystkim umożliwia nieskrępowaną wymianę doświadczeń.

Pierwszego dnia sztab przeszkolonych Prelegentów stawał do konkurencji o najlepszą mowę, a uczestnicy zostali zainspirowani sporą dawką informacji w całkowicie nowej odsłonie.

Oceną Prelegentów zajęło się eksperckie Jury, które doceniło medalem i miejscem na podium naszego wykładowcę Jakuba Lesińskiego!!! Gratulujemy!

Drugiego dnia, z głową pełną pomysłów po konkursowych prelekcjach odbyła się seria warsztatów i grywalizacji. Ciekawe, oryginalne i pełne inspiracji warsztaty oparte na grach symulacyjnych, które wprowadziły uczestników w świat grywalizacji przygotował zespół naszego wykładowcy Błażeja Goraja, w którym ważne miejsce zajmuje nasz student Marcin Kraczek.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu razem z zaprzyjaźnioną firmą MT&DC byli sponsorami PMpiady 2018.

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję oraz na nasze studia podyplomowe Zarządzanie projektami z certyfikatem PMI Global R.E.P.

 

Obraz: