Dr Darryl W. Booker w Poznaniu - pierwsze w Polsce studia z certyfikatem PMI Global R.E.P.

Body: 

Dr Darryl W. Booker, uznany na świecie ekspert w dziedzinie zarządzania projektami i analizy biznesowej poprowadził wykład otwarty w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. W roku akademickim 2014/2015 instruktor i konsultant ESI Intl. oraz MT&DC został ambasadorem kierunku Praktyczne aspekty zarządzania projektami.

Podczas wykładu dr Booker  wyjaśniał jak skutecznie wykorzystać posiadane zasoby wiedzy, by efektywnie zarządzać projektami. Ekspert podkreślał, że każde realizowane zadanie należy uznać za projekt, a priorytetem jest określenie jego celu i wybór najskuteczniejszych narzędzi jego realizacji. W wykładzie udział wzięli m.in. maturzyści z Zespołu Szkół Mechanicznych im. KEN w Poznaniu, Zespołu Szkół Zawodowych nr 6 im. J. Lelewela w Poznaniu, a także studenci i osoby chcące podnieść swoje kwalifikacje. Każdy uczestnik otrzymał imienny certyfikat, potwierdzający przyznanie 1 Professional Development Unit (1 PDU). Patronat honorowy nad wykładem objął Prezydent Miasta Poznania  - Pan Ryszard Grobelny. 

Spotkanie odbyło się w ramach inauguracji pierwszego w Polsce kierunku studiów podyplomowych z uznanym na świecie certyfikatem PMI Global R.E.P. - Praktyczne Aspekty Zarządzania Projektami. Partnerem merytorycznym certyfikowanego kierunku studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu została firma szkoleniowa Management Training and Development Center. Kierunek to nowość w roku akademickim 2014/2015. Program studiów powstał we współpracy z ekspertami MT&DC, a o światowe standardy nauczania zadba doświadczona, ekspercka kadra praktyków.

Rekrutacja na studia podyplomowe potrwa do 15 października.

Obraz: