Absolutorium 2019

Body: 

W sobotę, 13 lipca 2019 roku o godz. 12.00, w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UM, im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu odbyło się uroczyste Absolutorium Absolwentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu.

Uroczystość zgromadziła Absolwentów I i II stopnia kierunków Administracja oraz Zarządzanie.

Jego Magnificencja Rektor prof. WSZiB dr Ryszard Groszak i Pani Dziekan prof. WSZiB dr Małgorzata Michalik przywitali Wykładowców, Gości, Rodziny, Bliskich, Znajomych i Absolwentów oraz wygłosili inspirujące przemówienia, gratulując ukończenia studiów.

Magister Ewa Iczakowska - tegoroczna Absolwentka i reprezentantka Studentów, we wzruszającym przemówieniu podziękowała Władzom i Wykładowcom za inspirujące zajęcia oraz wsparcie w rozwoju, po czym wszyscy Absolwenci nagrodzili głośnymi brawami swoje rodziny i bliskich.

Gościnnie podczas uroczystości wystąpili Pan Łukasz Rogatka, konsultant Kaizen Institute Poland - partnera merytorycznego naszej Uczelni przy studiach II stopnia Zarządzanie Lean oraz studiów podyplomowych Lean Management wygłaszając inspirujący wykład nt. koncepcji zarządzania Lean oraz Kaizen Institute, oraz wykładowca WSZiB związany z Uczelnią od początku jej istnienia Pan prof. dr hab. Henryk Mruk - wybitny specjalista w dziedzinie marketingu, badań rynku i komunikacji.

Podczas Absolutorium Pan Rektor prof. WSZiB dr Ryszard Groszak i Pani Kanclerz Maria Wanierowicz wręczyli wyróżnionym Absolwentom Pochwały Rektora oraz Nagrody Główne i Wyróżnienia autorom najlepszych prac i projektów dyplomowych w Konkursie Kanclerza i Rektora na najlepszą pracę dyplomową.

Uroczystość zakończyło wręczenie Tableau, oraz... tradycyjny rzut biretem! :)

Dziękujemy Absolwentom za wspólnie spędzone w Uczelni lata, a Wykładowcom i Władzom za ich wsparcie i pomoc w kształtowaniu ścieżki kariery :)

Obraz: