Absolutorium 2018

Body: 

W sobotę, 7 lipca 2018 roku o godz. 12.00, w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UM, im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu odbyło się uroczyste Absolutorium Absolwentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu.

Uroczystość zgromadziła Absolwentów I i II stopnia kierunków Administracja oraz Zarządzanie.

Jego Magnificencja Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu Pan dr Ryszard Groszak i Pani Dziekan dr Małgorzata Michalik przywitali Wykładowców, Gości, Rodziny, Bliskich, Znajomych i Absolwentów oraz wygłosili inspirujące przemówienia, gratulując ukończenia studiów.

Licencjat Agnieszka Kutera - tegoroczna Absolwentka i reprezentantka Studentów, podziękowała Władzom i Wykładowcom za inspirujące zajęcia oraz wsparcie w rozwoju, po czym wszyscy Absolwenci nagrodzili głośnymi brawami swoje rodziny i bliskich.

Gościnnie podczas uroczystości wystąpił Pan Andrzej Moskalik - Członek Zarządu BCC - największego partnera SAP w Polsce, absolwent Administracji WSZiB w Poznaniu z rocznika 1993 wygłaszając wykład nt. przyszłości ludzkości.

Podczas Absolutorium Pan Rektor dr Ryszard Groszak z Panem Kanclerzem ds. Kontaktu z Biznesem wręczyli wyróżnionym Absolwentom Pochwały Rektora oraz Nagrody Główne i Wyróżnienia autorom najlepszych prac i projektów dyplomowych w Konkursie Kanclerza i Rektora na najlepszą pracę dyplomową.

Uroczystość zakończyło wręczenie Tableau, oraz...

tradycyjny rzut biretem! :)

Dziękujemy Absolwentom za wspólnie spędzone w Uczelni lata, a Wykładowcom i Władzom za ich wsparcie i pomoc w kształtowaniu ścieżki kariery :)

Obraz: